Ogłoszenie

 
Nabór na stanowisko moderatorów oraz burmistrzów, otwarty!

Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved!


#1 2009-09-09 19:10:33

GM-ikiooo

GM/ Demon

10603961
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 45
Punktów :   
Przyjaciele: Alipedias

~Praca

Przychodzisz tutaj w poszukiwaniu pracy. Szukasz jakiegoś zajęcia i przy okazji chcesz zarobić trochę ger... Na pewno coś tu znajdziesz.

Swoje prace wykonujemy w osobnych wątkach.

Przykłady pracy: ,,Woźnicę zaatakował Gnoll więc..." ,,Poszedłem umyć [...]. Złapałem się za głowę widząc ilość,brudu i kurzu spoczywającego na półkach. Zaraz chwyciłem za szczotkę i miotłę i wziąłem się do pracy."


Dostępne zajęcia:
-wysprzątanie budynku mnicha - Nasz mnich nie może pracować w takiej nie wysprzątanej uczelni. Proszą nas o szybkie uporządkowanie ksiąg, zwoji, lecz to nie wszystko, w uczelni jest pełno kurzu...
Zapłata: 50 ger.

-zabicie Wilkołaków - Łowca potrzebuje Wilkołaków dla swych Smoków. Ostatnio poniósł obrażenia, więc sam nie może tego zrobić, dlatego prosi o to Ciebie.
Zapłata: 200 ger.

-zabicie dzików i wilków w lesie Qephi - Ostatnio dziki i wilki za często atakują Elfy. Niestety trzeba zabić mniej więcej połowę.
Zapłata: 50 ger.

-pomoc na polu - istoty z pobliskich wsi nie nadążają przy zbieraniu żniw. Oni też coś muszę jeść. Jeżeli chcesz zarobić trochę złota pomóż im.
Zapłata: 50 ger.

-zabicie Bazyliszków - Bazyliszki atakują piękne Jednorożce. Jednorożce są waleczne, jednak Bazyliszki są zbyt silne. Jednorożce są na wymarciu, więc pomóż im.
Zapłata: 100 ger.

-eskorta wozu - Wóz jadący z cennym ładunkiem, potrzebuje eskorty. Po drodze mogą czychać niebezpieczeństwa. Pomożesz woźnicy?
Zapłata: 60 ger

Każdy może dodawać swoje pomysły misji, prac. Wystarczy tutaj napisać, a moderator lub GM oceni to. Za wymyślenie misji otrzymuje się 100 ger.

Każdy może wykonać jedną pracę dziennie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sonyericson.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.merganor.pun.pl www.roleplay-maniak.pun.pl www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl